درباره ما

فی کمه مارکت به عنوان یکی از جدیدترین فروشگاه های اینترنتی با وجود یک سال بررسی شبانه روزی سایت های فعال در زمینه فروشگاه اینترنتی ، با پایبندی به پنج اصل در نظرگرفتن امکان خرید هموطنان سایر کشورها از اقلام داخل ایران به صورت آنلاین و با ارز جهانی ، پرداخت در محل برای هموطنان ایرانی در کشور ، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا و توجه به قدرت خرید مردم در دوران بد اقتصادی، به عنوان یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران در سال های آتی تبدیل خواهد شد. به محض ورود به سایت فی کمه با دنیایی از کالا با هزینه های معقول روبه رو می شوید! هر آنچه که روزانه نیاز دارید در اینجا پیدا خواهید کرد . در فی کمه مارکت هدف ارائه محصولاتی است که هر فرد در زندگی شخصی، تحصیلی و کاری خود به آنها احتیاج پیدا می‌کند، می باشد.اینجا مرجع متنوع‌ترین کالاهای زندگی روزمره است. فی کمه مارکت یک بازار آنلاین برای خرید جدیدترین و ضروری‌ترین اقلام روزانه است تا هر فرد بتواند مطابق با تقاضای شخصی خود، اقلام مورد نیاز روزانه خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نماید.

وجود انواع مواد پروتئینی اعم از گوشت، مرغ و ماهی و انواع نوشیدنی و تنقلات، برنج و حبوبات انواع محصولات سوپرمارکتی را به صورت آنلاین و روزانه می توانید برای رفع کلیه نیازهای خود تنها با چند کلیک سفارش داده و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. مناسب‌ترین جمله درباره فی کمه مارکت ،بازار بزرگ اینترنتی روزمره خانواده هاست! چرا که با قدم گذاشتن در آن می‌توانید، یک خرید اینترنتی لذت بخش، با قیمت مناسب و ارزان به همراه تخفیف ویژه در حراج ها در کمترین زمان ممکن را تجربه کنید.

شعار فی کمه مارکت
از اونجایی که دیدیم قدرت خرید مردم عزیزمون داره پایین میاد و همه چی داره گرون میشه تصمیم گرفتیم بگردیم دنبال اجناس ارزون بازار و تولید کننده هایی که اصطلاحا فی کالاهاشون کمه ولی کیفیت بالایی دارند رو پیدا کنیم و به هموطنای عزیزمون معرفی کنیم.
“ما تلاش میکنیم تا در بین گرانی های بازار ایران، مکانی امن و ارزان باشیم برای رفاه بیشتر خانواده ها و تولید کنندگان ایرانی”